Oferta pracy

Specjalista ds. jakości

SaMASZ Sp. z o.o.O firmie

  • Zabłudów, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

SaMASZ Sp. z o.o. największy polski i jeden z czołowych europejskich producentów maszyn rolniczych i komunalnych poszukuje kandydata/ kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Zabłudów (k. Białegostoku)

OPIS STANOWISKA:

  • Przeprowadzanie kontroli procesowej produkcji maszyn
  • Prowadzenie rejestrów kontroli i sporządzanie raportów niezgodności
  • Analizowanie niezgodności (root cause analisys) i planowanie działań naprawczych
  • Analizowanie danych jakościowych, wyciąganie wniosków i optymalizacja procesu produkcji pod kątem wytwarzania produktów dobrych jakościowo
  • Prowadzenie zespołów do rozwiązywania problemów zgodnie z metodyką DMAIC
  • Tworzenie standardów jakościowych i szkolenie pracowników produkcji

WYMAGANIA:

  • Min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane w branży metalowej)
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów – 8D, A3
  • Znajomość nowych metod zarzadzania jakością - Total Quality Management
  • Znajomość narzędzi rozwiązywania problemów – Six Sigma, Koła Jakości
  • Znajomość Statistical Process Control
  • Znajomość Ms Office (w szczególności Excel i Power Point)
  • Umiejętności korzystania z narzędzi mierniczych, urządzeń pomiarowych
  • Umiejętności pracy w dynamicznym i zmiennym środowisku
  • Prowadzenie zespołów projektowych

OFERUJEMY:

  • Pracę w dużej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Stabilne i pewne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Dodatkowe benefity: dofinansowanie do pakietu sportowego, możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego, nieoprocentowane pożyczki, premie świąteczne
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy