Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Valmet Automotive Sp. z o.o.

Specjalista ds. Jakości

Valmet Automotive Sp. z o.o. O firmie

  • Transportowa 1, Żary
    Żary, lubuskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 19 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Transportowa 1

Żary

Twój zakres obowiązków

  • zatwierdzanie części (APQP) w portalach klienta i wewnętrznie,

  • przygotowywanie i uczestnictwo w audytach klienta,

  • nadzór nad procesem reklamacyjnym z linii klienta i wewnętrznie (zapewnienie ciągłości produkcji),

  • nadzór nad przestrzeganiem przyjętych standardów w procesie produkcyjnym,

  • analizowanie pojawiających się problemów i proponowanie rozwiązań,

  • monitorowanie prowadzonych działań korygujących i naprawczych,

  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową w podległym projekcie.

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego technicznego lub wiedzy specjalistycznej wynikającej z min. rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży motoryzacyjnej,

  • znajomości języka niemieckiego lub języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym,

  • znajomość narzędzi jakościowych (8D, 5 WHY, diagram Ishikawy, Plan kontroli, FMEA,MSA, PPAP),

  • znajomość procesów PPAP i APQP,

  • umiejętności czytania rysunku technicznego,

  • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,

  • prawa jazdy kat. B.

Mile widziane

  • uprawnienie audytorskie oraz znajomość programu SAP.

To oferujemy

  • wynagrodzenie stosowne do Twojego doświadczenia oraz umiejętności,

  • możliwość uzyskania premii zależnej od wyników pracy (do 20% wynagrodzenia podstawowego),

  • atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie wypoczynku, dodatki świąteczne i inne),

  • możliwość rozwoju w prężnie działającej firmie z branży automotive,

  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • pracę w międzynarodowym środowisku,

  • pracę u boku świetnych specjalistów z różnych dziedzin.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

Valmet Automotive jest jednym z największych producentów kontraktowych pojazdów na świecie, działającym na rynku od 50 lat. Jesteśmy doświadczonym i solidnym partnerem w zakresie rozwoju i produkcji, dostawcą systemów dachowych, kinematycznych i mobilności elektrycznej. Dołącz do nas i zostań członkiem zespołu ponad 5000 osób pracujących w naszych lokalizacjach w Finlandii, Niemczech i Polsce.

Przewiń do profilu firmy