Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. jakości

ADDEV Materials Sp. z o.oO firmie

  • Żychlin, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

ADDEV Materials Sp. z o.o

1 Maja 73

Żychlin

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie wymagań klientów i odpowiadanie na reklamacje klientów.
  • Wdrożenie niezbędnych planów działań naprawczychi i zapobiegawczych w celu rozwiązania problemów z jakością.
  • Wdrożenie metodologii rozwiązania problemów w celu zapewnienia wydajności wewnętrznych planów weryfikacji.
  • Monitorowanie skuteczności procedur kontrolnych na wszystkich etapach transformacji produktu.
  • Pobieranie próbek części przy odbiorze materiałów i wyrobów gotowych.
  • Udział w analizie ryzyka i odchyleń oraz współpraca podczas badania planów ulepszeń.
  • Przygotowywanie szkoleń i instrukcji pracy w celu poprawy jakości organizacji pracy.
  • Zapewnienie nadzoru nad dostawcami wewnętrznymi poprzez monitorowanie wskaźników KPI.
  • Nadzór nad zatwierdzaniem audytów zgodnie ze strategią grupy.
  • Upewnianie się, że SQE odpowiednio monitroują poprawę jakości.
  • Uczestnictwo w rozwoju projektów.
  • Zatwierdzanie planów monitorowania maszyn dla projektów w zakładzie.
  • Zarządzanie i ulepszenie systemu dokumentacji jakości.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Wykształcenie wyższe związane z jakością procesu produkcyjnego lub pokrewne.
  • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.
  • Znajomość zasad zarządzania jakością.
  • Umiejętność pracy w grupie.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 oraz ISO 14001.
  • Uprawnienia pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz ISO 14001.
  • Znajomość języka francuskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • umowę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 z możliwością dostosowania grafiku
  • atrakcyjne wynagrodzenia
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie grupowe
  • coroczne świadczenia świąteczne
  • możliwości rozwoju i awansu
  • szkolenie pod okiem pracowników z kilkunastoletnim doświadczeniem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • komputer do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • program rekomendacji pracowników

ADDEV Materials, przetwórca materiałów o wysokich właściwościach technicznych to producent przemysłowy, specjalizujący się w procesach przetwarzania materiałów o wysokich właściwościach technicznych (materiały izolacyjne, folie techniczne, taśmy samoprzylepne, pianki, kleje itp.), zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds.jakości

Specjalista ds. jakości, 1 Maja 73, Żychlin