Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. jakości

ADDEV Materials Sp. z o.o

  • 1 Maja 73, Żychlin
    Żychlin, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

1 Maja 73

Żychlin

Twój zakres obowiązków

  • Rejestrowanie wymagań klientów i odpowiadanie na reklamacje klientów.

  • Wdrożenie niezbędnych planów działań naprawczychi i zapobiegawczych w celu rozwiązania problemów z jakością.

  • Wdrożenie metodologii rozwiązania problemów w celu zapewnienia wydajności wewnętrznych planów weryfikacji.

  • Monitorowanie skuteczności procedur kontrolnych na wszystkich etapach transformacji produktu.

  • Pobieranie próbek części przy odbiorze materiałów i wyrobów gotowych.

  • Udział w analizie ryzyka i odchyleń oraz współpraca podczas badania planów ulepszeń.

  • Przygotowywanie szkoleń i instrukcji pracy w celu poprawy jakości organizacji pracy.

  • Zapewnienie nadzoru nad dostawcami wewnętrznymi poprzez monitorowanie wskaźników KPI.

  • Nadzór nad zatwierdzaniem audytów zgodnie ze strategią grupy.

  • Upewnianie się, że SQE odpowiednio monitroują poprawę jakości.

  • Uczestnictwo w rozwoju projektów.

  • Zatwierdzanie planów monitorowania maszyn dla projektów w zakładzie.

  • Zarządzanie i ulepszenie systemu dokumentacji jakości.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Wykształcenie wyższe związane z jakością procesu produkcyjnego lub pokrewne.

  • Znajomość norm ISO 9001 oraz ISO 14001.

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2.

  • Znajomość zasad zarządzania jakością.

  • Umiejętność pracy w grupie.

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office.

Mile widziane

  • Uprawnienia audytora wewnętrznego ISO 9001 oraz ISO 14001.

  • Uprawnienia pełnomocnika ds. systemu zarządzania jakością ISO 9001 oraz ISO 14001.

  • Znajomość języka francuskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

  • umowę na czas nieokreślony po trzymiesięcznym okresie próbnym

  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 z możliwością dostosowania grafiku

  • atrakcyjne wynagrodzenia

  • pakiet medyczny

  • ubezpieczenie grupowe

  • coroczne świadczenia świąteczne

  • możliwości rozwoju i awansu

  • szkolenie pod okiem pracowników z kilkunastoletnim doświadczeniem

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

ADDEV Materials, przetwórca materiałów o wysokich właściwościach technicznych to producent przemysłowy, specjalizujący się w procesach przetwarzania materiałów o wysokich właściwościach technicznych (materiały izolacyjne, folie techniczne, taśmy samoprzylepne, pianki, kleje itp.), zatrudni osobę na stanowisko:

Specjalista ds.jakości

Przewiń do profilu firmy