Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. Jakości

Hutchinson Poland Sp. z o.o. - Zakład Żywiec 2O firmie

  • Żywiec

    Żywiec, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie analizy zwrotów gwarancyjnych.

  • Nadzorowanie i zlecanie badań i analiz wewnątrz i na zewnątrz zakładu (laboratoria, ośrodki badawcze).

  • Analiza i uzupełnianie portali klientów.

  • Kontakt z dostawcami i klientami w zakresie zwrotów gwarancyjnych.

  • Przygotowywanie statystyk i raportów.

  • Nadzorowanie działań korygujących wynikających z analizy.

Nasze wymagania

  • Znasz narzędzia jakości (8D, Ishikawa, PDCA, APQP, MSA, SPC, FMEA, CP, PPAP).

  • Potrafisz czytać rysunki techniczne.

  • Procesy produkcyjne nie są Ci obce.

  • Twoja znajomość języka niemieckiego i angielskiego umożliwia swobodną komunikację (pisemną i ustną).

To oferujemy

  • Twój rozwój: interesująca i pełna wyzwań praca w międzynarodowym środowisku, transfer wiedzy, szkolenia.

  • Twoje zdrowie i kondycję: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe na życie, ZFŚS, kantyna.

  • Odpowiednie warunki Twojej pracy: stabilne warunki zatrudnienia, pełne wyposażenie stanowiska pracy.

Kontakt

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku APLIKUJ w temacie wpisując Specjalista ds. Jakości lub o kontakt z działem HR (Żywiec ul. Stolarska 23, tel. 602 752 910 ).