Specjalista ds. Kadłubowych

  • Gdańsk, pomorskie
  • Na Ostrowiu 15, 80-873 Gdańsk, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 16.08.2019
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 15.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Baltic Operator Sp. z o.o.

    Baltic Operator jest firmą z branży stoczniowej, korzystającą z marki i doświadczenia Stoczni Gdańsk i GSG Towers. Działamy aktywnie na polu produkcji konstrukcji stalowych dla przemysłu offshore, energetyki wiatrowej, konstrukcji infrastrukturalnych oraz okrętownictwa. Oferujemy atrakcyjne stawki wynagrodzenia, stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju własnych kompetencji poprzez bogaty pakiet szkoleń.

    Baltic Operator Sp. z o.o. zatrudni osobę na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. KADŁUBOWYCH
    Miejsce pracy: Gdańsk

    ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    • Odpowiada za sprawdzenie zgodności wykonywanych konstrukcji stalowych i połączeń spawanych z powierzoną dokumentacją techniczną, specyfikacją, przepisami towarzystw klasyfikacyjnych i wytycznymi klienta
    • Sprawdza ważność certyfikacji niezbędnego do wykonania inspekcji sprzętu
    • Odpowiada za zdanie do klienta wcześniej zaakceptowanej konstrukcji stalowej

    WYMAGANIA:

    • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kontroli jakości
    • Certyfikat uprawniający do wykonywania inspekcji wizualnych złączy spawanych VT-2
    • Dobra znajomość rysunku technicznego oraz zasad budowy konstrukcji stalowych, statków i innych obiektów pływających
    • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

    OFERUJEMY:

    • Pracę w jednej z najszybciej rozwijających się firm przemysłowych w Polsce
    • pracę w ciekawym i dynamicznym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego i zbierania doświadczeń
    • bogaty pakiet socjalny (np. dofinansowanie do przedszkoli / żłobków, „wczasy pod gruszą”)
    • stabilne warunki zatrudnienia
    Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o kontakt pod numerem telefonu
    58 769 16 40 lub 508 008 039
    lub klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltic Operator Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku dla potrzeb obecnej rekrutacji, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz.U. z 2015 r. , poz. 2135).”

    Jednocześnie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Za wszelkie zgłoszenia dziękujemy.
    Zadzwoń Aplikuj teraz