Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.O firmie

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie niezbędnych dokumentów, dbałość o kompletność akt osobowych i zgodność z obowiązującymi przepisami i procedurami wewnętrznymi.

  • Sporządzanie i ewidencja umów

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich

  • Prowadzenie procesu onboardingu

  • Współpraca z innymi działami (Rekrutacja, Szkolenia, BHP)

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe lub ukończony kurs kadrowy

  • Minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku

  • Dobra znajomość przepisów prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Doskonała obsługa MS Office

  • Umiejętność pracy pod presją czasu

  • Bardzo dobra organizacja pracy, dokładność, sumienność

  • Komunikatywność, umiejętność współpracy w zespole

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w systemie SAP

To oferujemy

  • Umowę o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz premie półroczną uzależnioną od wyników

  • Zdobycie unikalnego doświadczenia w jednej z największych firm w Europie

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego

  • Duży wybór dań w stołówce pracowniczej – kuchnia tradycyjna i koreańska

  • Pakiet relokacyjny – jeśli musisz się przeprowadzić

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • firmowa biblioteka

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • umowa o pracę na dwa lata bez okresu próbnego

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o.

LG Energy Solution Wrocław Sp. z o.o. tworzy nowy wymiar światowego rynku motoryzacji i cały czas się rozwija!

Nowoczesny zakład produkcyjny w Biskupicach Podgórnych to najnowsza inwestycja koreańskiego koncernu LG w Polsce i jedyne miejsce w Europie, w którym od 2017 roku wytwarza się baterie litowo-jonowe do aut elektrycznych. Firma wychodząc naprzeciw współczesnym potrzebom branży automotive, produkuje komponenty do nowoczesnych aut przyszłości, a jej klientami są takie marki motoryzacyjne jak Volkswagen, BMW, Audi, czy Porsche. Zaawansowana technologia procesów produkcyjnych sprawia, że LG Energy Solution Wrocław jest wyjątkowym punktem na mapie współczesnego przemysłu motoryzacyjnego. Bliźniacze zakłady produkcyjne działają tylko w Korei Południowej, Chinach oraz Stanach Zjednoczonych.

Przewiń do profilu firmy