Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

PEKAES

  • Spedycyjna 1, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

PEKAES

Spedycyjna 1

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa procesów związanych z zatrudnieniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem umów o pracę

  • Kontrola ewidencji czasu pracy

  • Administracja danymi kadrowymi w systemie kadrowo-płacowym

  • Prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • Współpraca z Kierownikami Działów w zakresie bieżących spraw pracowniczych

Nasze wymagania

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze kadr

  • Wykształcenie lub kursy kierunkowe

  • Doświadczenie w obsłudze kadrowej firm zatrudniających powyżej 500 pracowników będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy, podatkowych i ubezpieczeniowych

  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z naliczaniem wynagrodzeń

  • Bardzo dobra znajomość obsługi programów kadrowo – płacowych, MS Office - Excel, Word

  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność i chęć ciągłego samokształcenia się

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy pod presja czasu

  • Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku

  • Możliwość rozwoju zawodowego w zespole doświadczonych specjalistów

  • Szkolenia zawodowe i ogólnorozwojowe

  • Szereg benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, karta rabatowa na paliwo i inne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne

PEKAES

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.

Przewiń do profilu firmy