Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr

SUPRAVIS S.AO firmie

  • Nowotoruńska 56, Bydgoszcz
    Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SUPRAVIS S.A

Nowotoruńska 56

Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,

  • Projektowanie i wdrażanie nowych procesów i narzędzi HR,

  • Realizacja polityki szkoleń,

  • Przygotowywanie dokumentacji z zakresu prawa pracy m.in. umów o pracę, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń, umów cywilnoprawnych,

  • Prowadzenie akt osobowych,

  • Sporządzanie zgłoszeń do ZUS, obowiązującej sprawozdawczości do GUS,

  • Monitorowanie czasu pracy, absencji, wykorzystania urlopów wypoczynkowych,

  • Przygotowywanie raportów na potrzeby wewnętrzne.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane: zarządzanie zasobami ludzkimi, inne ekonomiczne),

  • Minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej zatrudniającej powyżej 300 pracowników,

  • Praktyczna znajomość zagadnień z prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, rozliczania czasu pracy,

  • Znajomość programu Płatnik, pakietu MS Office,

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego IFS (mile widziane),

  • Duża samodzielność w działaniu i dobra organizacja pracy, dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Stabilną i ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wsparcie w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Szeroki pakiet świadczeń pozapłacowych,

  • Prywatną opiekę medyczną.

SUPRAVIS S.A. z siedzibą w Bydgoszczy jest europejskim producentem oferującym kompleksowy asortyment foliowy i osłonkowy dla przemysłu spożywczego.

Firma specjalizuje się w produkcji opakowań foliowych, laminatów, osłonek i worków termokurczliwych z tworzyw sztucznych.

Więcej informacji o firmie: www.supravis.pl

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy