Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1216 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr

  • Chwaszczyno (pow. kartuski), pomorskie
  • Specjalista
  • 24.03.2015

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub, lider w branży metalowej i elementów złącznych poszukuje do pracy na stanowisko:
    Miejsce pracy: Chwaszczyno/k. Gdyni

    Twoje przyszłe zadania :

    • Organizowanie i realizacja procesów rekrutacyjnych w firmie;
    • Planowanie i organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych;
    • Wykonywanie zgodnie z przepisami prawa pracy wszystkich czynności związanych
      z zatrudnieniem oraz zwolnieniem pracownika;
    • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej;
    • Rozliczanie czasu pracy pracowników;
    • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych do ZUS;
    • Sporządzanie raportów i statystyk;

    Kogo poszukujemy ?

    Energicznego specjalisty z doświadczeniem, który do każdego zadania podchodzi z dużym zaangażowaniem, pasją i starannością.

    Od kandydatów oczekujemy :

    • 3 letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku;
    • Znajomości aplikacji Płatnik oraz MS Office, w szczególności Excel;
    • Samodzielności i odpowiedzialności;
    • Zaangażowania i skrupulatności;
    • Praktycznej znajomości przepisów prawa pracy, ZUS oraz nowoczesnych narzędzi
      i technik HR związanych z zagadnieniami kadrowymi,
    • Mile widziana znajomość programu SAP.

    Co oferujemy ?

    • Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się dużej firmie,
    • Ciekawą, pełną wyzwań oraz kreatywną pracę dającą możliwość osobistego rozwoju,
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    • Przyjazną atmosferę.

    Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie Aplikacji (CV wraz ze zdjęciem)

    z podanym w temacie wiadomości nazwy stanowiska.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”.
    Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Ofert nie zwracamy.