Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr

Termetal Piotr Glaner Sp.k.O firmie

Termetal Piotr Glaner Sp.k.

Pińczowska 19

Dębska Wola (pow. kielecki)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej dla powierzonego obszaru kadrowego

  • weryfikacja danych oraz ich aktualizacja w systemie kadrowo-płacowym

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, urlopy, szkolenia, rejestracja czasu pracy etc.)

  • wystawianie pracownikom dokumentów (zaświadczenia, skierowania, umowy, świadectwa pracy etc.)

  • nadzór nad szkoleniami BHP

  • nadzór nad badaniami profilaktycznymi pracowników

  • sporządzanie sprawozdań

  • rekrutacja kandydatów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane co najmniej 5-letnie)

  • wykształcenie co najmniej średnie

  • biegła znajomość programu „Kadry i płace”

  • znajomość przepisów z zakresu prawa pracy

  • umiejętność rozwiązywania problemów pracowniczych

  • rzetelność, odpowiedzialność, sumienność

  • efektywne zarządzanie czasem

To oferujemy

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • atrakcyjny system wynagrodzeń

  • możliwość rozwoju osobistego

  • atrakcyjny pakiet ubezpieczenia na życie,

  • nagrody jubileuszowe za długoletnią pracę w firmie,

  • świadczenia socjalne (np. karty podarunkowe w okresie świątecznym)

  • niekorporacyjną atmosferę pracy