Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr

SZPITALE POMORSKIE sp. z o.o.

  • Gdynia, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista

OPIS STANOWISKA:

  1. Kompleksowa obsługa kadrowa, w tym: sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia.
  2. Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  3. Obsługa umów cywilno-prawnych.
  4. Wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym.
  5. Sporządzanie sprawozdań, raportów i zestawień w zakresie spraw personalnych.
  6. Bieżąca obsługa spraw pracowniczych.

WYMAGANIA:

  1. Praktyczna znajomość prawa pracy.
  2. Wykształcenie min. średnie kierunkowe, preferowane wykształcenie wyższe.
  3. Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  4. Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (Word, Excel).
  5. Samodzielność, sumienność, uporządkowanie oraz odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

  1. Dobowa norma czasu pracy 7:35
  2. Pakiet dodatków pozapłacowych – Zakładowy Fundusz świadczeń Socjalnych „Wczasy pod gruszą”, „Zapomogi losowe”, „Pożyczki Mieszkaniowe”, „Dofinansowanie Sanatoryjne”, „Dofinansowanie do kolonii” oraz świadczenie świąteczne.
  3. Elastyczne godziny rozpoczynania pracy.

Ogłoszenie archiwalne