Oferta pracy

Specjalista ds. kadr

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Johnson Matthey Poland Sp. z o.o.

Alberta Einsteina 6

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie procesu zatrudnienia pracowników;

  • Przygotowywanie min. umów o pracę, dokumentów związanych z zatrudnieniem;

  • Przygotowanie wypowiedzeń, aneksów do umów, bieżącej dokumentacji pracowniczej w trakcie stosunku pracy;

  • Bycie osobą kontaktową ds. Listy płac, odpowiadanie na rutynowe zapytania dotyczące wynagrodzeń w JMPL;

  • Przygotowywanie danych do wynagrodzeń, w tym rozliczanie czasu pracy, potrąceń do listy płac;

  • Terminowe i rzetelne dostarczanie danych kadrowo-płacowych do działów współpracujących;

  • Bieżący prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej (tradycyjnie i elektronicznie);

  • Aktualizacja danych we wszystkich systemach informatycznych HR;

  • Uczestniczenie w procesie budżetowania/raportowania;

  • Bieżące raportowanie realizacji założonych celów/wsaźników

Nasze wymagania

  • min. 5 lat doświadczeni a w roli HR (kadry i płace) w środowisku korporacyjnym i produkcyjnym

  • Doskonała praktyczna znajomość prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych

  • Doskonała praktyczna wiedza z zakresu czasu pracy

  • Wykształcenie wyższe - specjalizacja HR będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka polskiego i angielskiego w mowie i piśmie

  • Bardzo dobra znajomość Exel-a

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Doskonałe umiejętności pracy w zespole

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w międzynarodowym środowisku przy realizacji ciekawych projektów;

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży przemysłowej;

  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multi-Sport);

  • Możliwość rozwoju w międzynarodowych strukturach firmy;

  • Przyjazną atmosferę pracy;

  • Pracę w rozpoznawanej, nowoczesnej, stabilnej firmie.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Johnson Matthey (JM) excels in sustainable technology. We use our scientific know-how to create innovative products that play a crucial part in reducing harmful emissions and improving air quality, helping our customers meet legislative requirements globally. As a supplier of one third of catalysts into the automotive industry around the world, we are playing our part in creating a future for tomorrow.

We are actively recruiting for a HR Specialist to join JMPL HR department. Reporting to the People Services Team Leader, this position will be responsible for all areas of HR including administration and payroll.

Przewiń do profilu firmy