Ta oferta pracy jest nieaktualna od 71 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr

  • Gliwice, śląskie
  • Specjalista
  • 08.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    TAURON to druga co do wielkości Grupa energetyczna w Polsce, zajmująca się wydobyciem węgla oraz produkcją, dystrybucją, sprzedażą energii elektrycznej, ciepła i gazu.

    Działamy na obszarze równym niemal 1/5 powierzchni kraju na terenie 5 województw. Codziennie ponad 25 tys. pracowników odpowiada na potrzeby kilku milionów naszych klientów. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań, które dają energię w ciągle zmieniającym się świecie. Kluczem do naszego sukcesu są pasja i zaangażowanie pracowników.

    To, co dla nas ważne, określają wartości PRO, czyli partnerstwo, rozwój i odwaga. Poszukujemy ludzi chętnie rozwijających swoje kompetencje, otwartych na nowe wyzwania, innowacyjnych oraz potrafiących budować partnerskie relacje z klientami i współpracownikami.

    TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

    - umowa na zastępstwo

    Nr ref: TOK/2018/36
    Miejsce pracy: Gliwice

    Zakres obowiązków

    • Prowadzenie obsługi kadrowej pracowników Spółki oraz Spółek Klientów
    • Obsługa pracowników w programie SAP HR
    • Udzielanie informacji pracownikom z zakresu kadr
    • Opracowywanie raportów i sprawozdań z obszaru kadr

    Wymagania

    • Wykształcenie wyższe
    • Minimum dwuletnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku w zakresie obsługi kadrowej
    • Dobra znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy
    • Umiejętność obsługi programu Płatnik
    • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel)
    • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji
    • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, samodzielność
    • Inicjatywa w działaniu i proponowanie ulepszeń
    • Umiejętność budowania partnerstwa
    • Chęć rozwoju i stałego doskonalenia się

    Mile widziane

    • Znajomość systemu SAP HR

    Oferujemy

    • Możliwość wykorzystania dotychczasowego doświadczenia zawodowego, wiedzy i umiejętności do współtworzenia i rozwoju Centrum Usług Wspólnych HR
    • Szansę na rozwój, specjalizację i kreowanie nowych rozwiązań w oparciu o najlepsze doświadczenia i praktyki
    • Pełną wyzwań pracę w nowoczesnym środowisku informatycznym, opartym o rynkowe systemy i rozwiązania
    • Pakiet benefitów pozapłacowych, obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną oraz kartę MultiSport

    Dodatkowe informacje

    TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. zastrzega sobie prawo do:
    • Zaproszenia do procesu rekrutacji tylko wybranych Kandydatów
    • Zakończenia procesu rekrutacji bez wyłonienia i rekomendowania Kandydatów, w każdym czasie, bez podania przyczyn

    Data ważności

    2018-05-31

    Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyraża Pani/Pan zgodę na:
    • przetwarzanie danych osobowych w aktualnym postępowaniu rekrutacyjnym.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o.. moich danych osobowych w celu oceny moich kwalifikacji, oceny zdolności i umiejętności oraz wyboru i zatrudnienia odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób na wybranym stanowisku, w związku z którym toczy się postępowanie rekrutacyjne. Powyższa zgoda obejmuje dane osobowe zawarte w przesłanym przeze mnie życiorysie (CV), liście motywacyjnym, a także udostępnione w toku rozmowy kwalifikacyjnej oraz w związku z przeprowadzeniem wobec mojej osoby testów kwalifikacyjnych i sprawdzających.

    Dzięki tej zgodzie będziemy mogli przetwarzać Pani/Pana dane osobowe aby – w razie ustalenia przez nas na podstawie przekazanych przez Panią/Pana danych, że Pani/Pan spełnia wymagane przez nas kryteria – zaproponować Pani/Panu pracę w TAURON Obsługa Klienta Sp. z o. o.. W razie braku wyrażenia przez Panią/Pana zgody, nie będzie możliwym Pani/Pana udział w postępowaniu rekrutacyjnym.

    Zapraszamy do zapoznania się z klauzulą informacyjną dotyczącą procesu rekrutacji pod adresem: www.tauron.pl/rodo/klauzula-tok-rekrutacja