Specjalista ds. Kadr i Administracji Księgowej

Goldman Recruitment

  • Biała Podlaska

    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, firmy o profilu produkcyjnym zlokalizowanej w okolicach Radzynia Podlaskiego, poszukujemy Specjalisty ds. Kadr i Administracji Księgowej.

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie akt osobowych pracowników w formie papierowej,

  • sporządzanie dokumentacji pracowniczej, w tym zaświadczenia o zatrudnieniu, świadectwa pracy,

  • monitorowanie terminów związanych z zatrudnieniem: umowy o pracę, badania okresowe oraz szkolenia BHP,

  • ustalanie uprawnień pracowniczych (m.in. urlopy, okresy wypowiedzenia),

  • rejestracja i rozliczanie czasu pracy pracowników,

  • przygotowywanie danych kadrowych do sprawozdań GUS,

  • przygotowanie w ustalonych terminach raportu rezerw urlopowych,

  • obsługa benefitów oraz zapytań pracowniczych,

  • bieżące wsparcie merytoryczne z zakresu zagadnień kadrowych,

  • bieżące oradztwo z zakresu prawa pracy,

  • wsparcie przy procesie zatrudniania pracowników,

  • sporządzanie regulaminów i procedur wewnętrznych,

  • prawidłowe i terminowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników,

  • sporządzanie wymaganych prawem deklaracji z tytułu zobowiązań ustawowych wobec US, ZUS i PFRON,

  • bieżące dokumentowanie transakcji księgowych,

  • bieżąca współpraca z biurem rachunkowym.

Wymagania pracodawcy

  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i wiedza z zakresu zagadnień kadrowo-płacowych,

  • znajomość przepisów dotyczących ustawy o rachunkowości,

  • praktyczna znajomość pakietu Ms Office,

  • wysokie umiejętności komunikacyjne, bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem,

  • znajomość systemu Optima - będzie dodatkowym atutem,

  • znajomość języka angielskiego - będzie dodatkowym atutem.

Pracodawca oferuje

  • przyjazne środowisko pracy,

  • ubezpieczenie zdrowotne,

  • bogaty system benefitów, m.in. bony finansowe.

Goldman Recruitment to wiodąca polska firma doradcza, wyspecjalizowana w realizacji projektów rekrutacyjnych metodą Search & Selection oraz Executive Search. Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży doradztwa personalnego.

Przewiń do profilu firmy