Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Księgowości

MTC Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Traktowa 4, Pruszków
    Pruszków, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

MTC Polska Sp. z o.o.

Traktowa 4

Pruszków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów związanych z zatrudnianiem pracowników – przygotowanie pełnej dokumentacji

  • samodzielne sporządzanie dokumentów związanych zatrudnianiem pracowników, trwaniem zatrudnienia oraz rozwiązaniem stosunku pracy

  • samodzielne przygotowywanie dokumentów związanych z zawarciem i ustaniem umów cywilnoprawnych

  • bieżące prowadzenie dokumentacji kadrowej oraz nadzór nad procesami związanymi z ewidencjonowaniem czasu pracy

  • prowadzenie akt osobowych

  • monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP oraz innych wymaganych uprawnień dla danego stanowiska

  • administrowanie odzieżą roboczą (prowadzenie ewidencji oraz monitorowanie terminu wymiany)

  • koordynacja z zewnętrznym biurem rachunkowym naliczającym wynagrodzenia w wystawianiu zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu

  • monitorowanie urlopów, zwolnień oraz sporządzanie cyklicznych raportów,

  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy

  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów kadrowych w firmie

  • wprowadzanie oraz aktualizowanie danych w programie kadrowo-płacowym

  • publikowanie ogłoszeń rekrutacyjnych

  • współudział w prowadzeniu rozrachunków, uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami

  • współudział w prowadzeniu ewidencji środków trwałych

  • współudział we wprowadzaniu faktur kosztowych do systemu księgowego

  • uzgadnianie sald zobowiązań i należności

  • bieżąca kontrola wpływów od klienta i ich rozliczanie

  • przygotowywane zestawień na potrzeby Zarządu

  • współpraca z innymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie w prowadzeniu spraw kadrowych oraz znajomości obowiązujących przepisów prawa pracy, ochrony danych osobowych

  • znajomość zagadnień księgowych

  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności arkusz kalkulacyjny Excel)

  • samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki i zadania

  • świetna organizacja pracy, zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu

  • znajomość programu Streamsoft będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • możliwość zdobycia wszechstronnego doświadczenia

  • szkolenia i kursy powiązane tematycznie z zajmowanym stanowiskiem

  • pakiet świadczeń adekwatny do umiejętności oraz wykonywanej pracy