Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i legalizacji pobytu cudzoziemców

WOW sp. z o.o.O firmie

3 8006 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Wrzesińska 12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

WOW sp. z o.o.

Wrzesińska 12

Warszawa

Miejsce pracy: Warszawa

WOW sp. z o.o Wizards of work specjalizuje się w rekrutacji - koordynacji oraz outsourcingu zespołów pracowniczych z Polski, Ukrainy i Białorusi i innych krajów dla wielu odbiorców końcowych. Jesteśmy wsparciem w procesach produkcyjnych, inwestycjach budowlanych, logistyce i magazynowaniu.

www.pracownicy.info

Zadania:

  • Pełne wsparcie i obsługa prowadzonych postępowań legalizujących pobyt i zatrudnienie w Polsce (w tym kompletowanie i weryfikacja dokumentów, uzyskiwanie opinii starosty, monitorowanie statusu spraw oraz nadzorowanie i odpowiedzialność za przebieg postepowania administracyjnego)
  • Współpraca i codzienny kontakt z klientami
  • Współpraca z innymi członkami zespołu, koordynacja powierzonych postępowań
  • Wzorowa współpraca i kontakt z Urzędami
  • W niektórych przypadkach bezpośrednie składanie / odbiór dokumentów z urzędów
  • Przygotowywanie raportów i zestawień (praca z danymi w Excelu)
  • Tworzenie cyklicznych raportów w ramach prowadzonych projektów
  • Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami agencji

Wymagania:

  • Doświadczenie zdobyte w firmie, agencji pracy, firmie
  • rekrutacyjnej/outsourcingowej
  • Znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie jest  warunkiem
  • koniecznym, ojczysty język polski
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Wysoki poziom zdolności organizacyjnych i zarządzania czasem
  • Intuicja, pomysłowość oraz niewyczerpana motywacja
  • Umiejętność samodzielnego weryfikowania sytuacji cudzoziemca pod
  • kątem zatrudnienia w Polsce
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zdolność ustalania
  • priorytetów, dyspozycyjność
  • Zdolności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i
  • szerokiego postrzegania toczących się postępowań w kontekście np.
  • przyszłych planów zawodowych i osobistych cudzoziemców oraz ich
  • pracodawców

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz comiesięczną premię uzależnioną od wyników Twojej pracy (jasno określone kryteria)
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy (samochód w ramach potrzeb, telefon, laptop)
  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub umowy o pracę
  • System szkoleń poszerzających wiedzę i kompetencję
  • Pracę wśród profesjonalistów i pasjonatów zorientowanych na sukces

Ogłoszenie archiwalne