Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Kulupa & Tymoszuk Sp. z o.o.

  • Biała Podlaska

    Biała Podlaska, lubelskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenia akt osobowych, przygotowanie i administrowanie dokumentami związanymi ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno-prawnymi zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • obsługę ZFŚS w zakresie przyznawania i wypłaty świadczeń oraz ich prawidłowej dystrybucji

  • przygotowanie skierowań na badania medyczne (wstępne, kontrolne, okresowe) oraz planowanie i organizacja szkoleń bhp, wdrożeniowych oraz dokumentów zgłoszeniowych w programie Płatnik

  • przygotowanie listy wypłat umów cywilno-prawnych oraz przygotowywanie miesięcznych list płac oraz zestawień do GUS

  • kontrolę urlopów pracowniczych oraz rozliczenia czasu pracy

  • przygotowanie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach, korespondencji do komorników, itp.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w samodzielnym przygotowaniu dokumentacji personalnych i prowadzeniu akt osobowych

  • udokumentowanego doświadczenia zawodowego w obszarze kadr i płac

  • bardzo dobrej znajomości przepisów w obszarze prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, czasu pracy i benefitów pracowniczych

  • umiejętności komunikacyjnych, dobrej organizacji, odpowiedzialności, systematyczności i dokładności w pracy

  • znajomość systemu RAKS SQL będzie dodatkowym atutem

  • dobrej znajomości systemu Płatnik

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się organizacji

  • szkolenia i możliwość dalszego rozwoju kompetencji zawodowych

Firma Kulupa & Tymoszuk Sp. z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego to jedna z większych firm świadczących usługi w zakresie outsourcingu księgowego, obsługi kadr i płac oraz doradztwa podatkowego. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Przewiń do profilu firmy