Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

GRUPA KANO firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 godzin temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie spraw pracowniczych (akta osobowe, listy płac itp.)

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS

  • tworzenie raportów z realizacji działań

  • dokonywanie analiz personalnych

Nasze wymagania

  • wymagane wykształcenie średnie, preferowane wyższe

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy na stanowisku

  • doświadczenie w automatyzacji procesów kadrowo-płacowych

  • znajomość zagadnień z zakresu kadr i płac

  • znajomość przepisów PP/ZUS/PDOF

  • dobra znajomość programu Płatnik

  • znajomość programu Symfonia – dodatkowy atut

  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • bony towarowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

GRUPA KAN

GRUPA KAN – międzynarodowy wiodący partner w zakresie produkcji i sprzedaży unikalnego produktu - systemu KAN-therm, specjalizuje się we wdrażaniu nowoczesnych instalacji wodnych i grzewczych w budownictwie.

Posiada spółki zależne w Polsce, Ukrainie, Rosji, Białorusi, Niemczech oraz na Węgrzech. Produkty ze znakiem KAN-therm eksportowane są do 68 krajów, a sieć dystrybucji obejmuje swym zasięgiem Europę, znaczną część Azji, sięga również Afryki i Ameryki.

W Grupie KAN pracuje ponad 1000 osób.

Przewiń do profilu firmy

W związku z dynamicznym rozwojem firmy KAN i stałym powiększaniem kadry, poszukujemy doświadczonej osoby do dział kadr i płac.

Decydujące w wyborze najlepszego kandydata, będzie jego doświadczenie we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań/automatyzacji procesów kadrowo-płacowych.