Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

FKK CONSULTING Sp. z o.o.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń;

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS;

  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników;

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, karty zasiłkowe etc.);

Nasze wymagania

  • Minimum dwa lata doświadczenia na stanowisku związanym z obsługą kadrowo – płacową pracowników;

  • Wykształcenie wyższe

  • Praktyczna znajomość zagadnień płacowych, ubezpieczeniowych, podatkowych i prawa pracy;

  • Znajomość programu WF-GANG oraz programu Płatnik.