Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

TUSUMI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników; przygotowywanie umów, aneksów, wypowiedzeń itp.

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy,

  • Sporządzanie dokumentacji, raportów i deklaracji ZUS, GUS, PIT, PFRON,

  • Prowadzenie dokumentacji płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami,

  • Administrowanie aktami osobowymi pracowników,

  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilnoprawnych,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z samodzielną obsługa kadrowo-płacową pracowników min. 3 lat,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,

  • Praktyczna umiejętność i znajomość zasad związanych z naliczaniem wynagrodzeń,

  • Umiejętność co najmniej dobrego posługiwania się programem Excel

  • Swobodne poruszanie się w systemach kadrowo-płacowych

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Stabilną i rozwojową pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności i doświadczenia

  • Dobrą atmosferę pracy

  • Możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych