Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Klinika BocianO firmie

Klinika Bocian

Marii Skłodowskiej-Curie 7

Piaski

Białystok

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej oraz obsługa pracowników spółek w tym obszarze
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów kadrowych i ubezpieczeniowych i terminowe składanie ich do odpowiednich organów (np. US, ZUS, GUS)
  • przygotowywanie rozliczeń i terminowa sprawozdawczość w zakresie ZUS, PIT, PFRON i PPK
  • przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń pracowników i osób świadczących usługi na podstawie umów cywilnoprawnych
  • kontrolowanie terminowości szkoleń BHP i badań lekarskich
  • obsługa administracyjna benefitów pracowniczych
  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień na potrzeby pracodawcy

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pełnej obsłudze kadrowo – płacowej na samodzielnym stanowisku
  • praktyczna znajomości prawa pracy i zagadnień z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i pozytywne nastawienie
  • bardzo dobre umiejętności planowania i organizowania
  • znajomość systemu Optima będzie stanowiła dodatkowy atut

To oferujemy

  • praca w firmie charakteryzującej się dynamicznym rozwojem
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)
  • dofinansowanie szkoleń merytorycznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdzających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii, położnictwa, a także andrologii i urologii. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

Aktualne oferty pracodawcy
SKP/1022

Specjalista ds. kadr i płac, Marii Skłodowskiej-Curie 7, Piaski, Białystok