Specjalista ds. kadr i płac

Klinika Bocian

Marii Skłodowskiej-Curie 7

Piaski

Białystok

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej oraz obsługa pracowników spółek w tym obszarze

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów kadrowych i ubezpieczeniowych i terminowe składanie ich do odpowiednich organów (np. US, ZUS, GUS)

  • przygotowywanie rozliczeń i terminowa sprawozdawczość w zakresie ZUS, PIT, PFRON i PPK

  • przygotowywanie oraz naliczanie wynagrodzeń pracowników i osób świadczących usługi na podstawie umów cywilnoprawnych

  • kontrolowanie terminowości szkoleń BHP i badań lekarskich

  • obsługa administracyjna benefitów pracowniczych

  • przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień na potrzeby pracodawcy

Nasze wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie w pełnej obsłudze kadrowo – płacowej na samodzielnym stanowisku

  • praktyczna znajomości prawa pracy i zagadnień z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i pozytywne nastawienie

  • bardzo dobre umiejętności planowania i organizowania

  • znajomość systemu Optima będzie stanowiła dodatkowy atut

To oferujemy

  • praca w firmie charakteryzującej się dynamicznym rozwojem

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu

  • pakiet benefitów pracowniczych (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • dofinansowanie szkoleń merytorycznych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

Klinika Bocian należy do wiodących ośrodków zajmujących się leczeniem niepłodności w Polsce. Nasza pozycja poparta jest bardzo wysoką skutecznością leczenia oraz systematycznie rosnącą liczbą pacjentów, również przyjeżdzających do nas z zagranicy. Oferujemy kompleksową diagnostykę i leczenie kobiecej oraz męskiej niepłodności z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii medycyny rozrodu, w tym zapłodnienia in vitro. Realizujemy liczne usługi z zakresu ginekologii, położnictwa, a także andrologii i urologii. Zapewniamy pacjentom opiekę wysoko wykwalifikowanego personelu, dbamy przy tym o najlepszy standard obsługi. Prowadzimy intensywną działalność w kraju i na arenie międzynarodowej. Jesteśmy także aktywni w mediach społecznościowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszych profili na Facebook’u, YouTube i Instagramie.

Przewiń do profilu firmy