Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

MAX POWER Sp. z o.o.O firmie

  • Bielany Wrocławskie (pow. wrocławski), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Obecnie poszukujemy doświadczonego specjalisty ds. kadr i płac, który dołączy do naszego wewnętrznego zespołu
Kadr i Płac w naszej siedzibie głównej w Bielanach Wrocławskich. Zapraszamy do Współpracy.

Zakres Obowiązków:

  • Terminowe i prawidłowe sporządzanie list płac,
  • Naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę zgodnie z obowiązującymi przepisami Prawa Pracy
  • Naliczanie wynagrodzeń wynikających z umów cywilnoprawnych
  • Obliczanie wynagrodzeń z tytułu choroby, naliczanie świadczeń pieniężnych w razie choroby i macierzyństwa płatnych ze środków ZUS
  • Sporządzanie deklaracji do Urzędu Skarbowego
  • Przygotowywanie deklaracji ZUS i ich korekt oraz składanie za pośrednictwem systemu Płatnik
  • Sporządzanie deklaracji do GUS oraz PFRON
  • Sporządzanie dokumentów RP-7, Z-3
  • Przygotowywanie zaświadczeń o zarobkach;
  • Obsługa raportów kadrowo-płacowych;
  • Prowadzenie w imieniu i w uzgodnieniu z klientem korespondencji oraz kontakt z ZUS, US i innymi urzędami
  • Udział we wprowadzaniu nowych składników wynagrodzenia lub zmian wynikających z przepisów prawa pracy, ZUS  – ustalanie prawidłowego rozliczenia, przeprowadzanie testów w systemie płacowym

Oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość i praktyka w zakresie stosowania Ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych
  • znajomość i obsługa programu Płatnik
  • znajomość przepisów prawa pracy
  • doświadczenie w zakresie rozliczeń z ZUS, Urzędem Skarbowym oraz PRFON
  • dobra znajomość i biegła obsługa pakietu MS Office, szczególnie programu Excel
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • umiejętność organizacji czasu pracy
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • mile widziana znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie o umowę o pracę,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość intensywnego rozwoju osobistego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji,
  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole,
  • Wyjścia integracyjne,
  • Niekorporacyjne podejście do wykonywanej pracy,
  • Komfortowe warunki pracy w przyjaznym biurze,
  • Pozapłacowe benefity,
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest MAX POWER Sp. z o.o. z siedzibą w Bielanach Wrocławskich, ul. Wrocławska 7, 55 – 040 Kobierzyce, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS pod numerem KRS: 00000328802. Informujemy, że wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych w naszej Spółce – Myoungwon Son, z którym można skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected]

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy