Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Cavatina GW Sp. z o.o.O firmie

  • Dworkowa 2, Bielsko-Biała
    Bielsko-Biała, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Cavatina GW Sp. z o.o.

Dworkowa 2

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej (teczki akt osobowych, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy);

  • sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń, wystawianie świadectw pracy;

  • sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych;

  • sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych;

  • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON;

  • ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych;

  • ewidencja zwolnień lekarskich;

  • nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników;

  • organizowanie i nadzór nad szkoleniami z zakresu BHP;

  • wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach;

  • naliczanie wynagrodzeń;

  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań;

  • prowadzenie korespondencji związanej z zajęciami z wynagrodzeń.

Nasze wymagania

  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym samodzielnym stanowisku;

  • biegła obsługa programów MS Office, Płatnik;

  • mile widziana obsługa programu Symfonia;

  • praktyczna znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych;

  • otwartość na nowe zadania, wyzwania, chęć pracy w dynamicznym otoczeniu;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej;

  • orientacja na cele i zadania, inicjatywa, chęć rozwoju i nauki.

To oferujemy

  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego;

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;

  • pakiet benefitów pracowniczych (ubezpieczenie medyczne, multisport);

  • szkolenia językowe i związane z wykonywaną pracą;

  • komfortowe warunki pracy;

  • dobrą atmosferę pracy i wsparcie ze strony pozostałych Współpracowników.

CAVATINA HOLDING S.A. to spółka o stabilnej pozycji na rynku i bogatym doświadczeniu w branży nieruchomości. Samodzielnie i niezależnie prowadzimy inwestycje począwszy od akwizycji nieruchomości, przez projektowanie, generalne wykonawstwo w zakresie budownictwa i fit-out, aż po komercjalizację. Realizacje Cavatina Holding zlokalizowane są w siedmiu największych miastach Polski. Nasze dzieła to między innymi: kompleks biurowców klasy A w Krakowie – Equal Business Park, Diamentum Office i Carbon Tower we Wrocławiu, Chmielna 89 w Warszawie. Inżynierię łączymy z muzyką i sztuką, a pracę z pasją. Dołącz do pracowników CAVATINA HOLDING, lidera rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce.

Przewiń do profilu firmy