Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

CD S.A.

CD S.A.

Wapienicka 42

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z aktualnymi przepisami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatków,

  • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac,

  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem m.in. umowy o pracę, umowy cywilno-prawne, aneksy do umów, urlopy, zwolnienia lekarskie, badania lekarskie, wystawianie zaświadczeń, świadectw pracy,

  • nadzór nad terminowością przeprowadzania badań lekarskich,

  • ścisła współpraca z inspektorem BHP w zakresie zagadnień BHP,

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON itp.,

  • sporządzenie sprawozdań do GUS,

  • przygotowywanie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z regulacjami RODO.

Nasze wymagania

  • minimum trzyletnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatków osób fizycznych,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane

  • znajomość programu Comarch ERP Optima będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie (umowę o pracę),

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • finansowanie szkoleń podnoszących kwalifikacje,

  • ambitne i ciekawe zadania sprzyjające podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie