Prosimy o przesyłanie cv wraz z klauzulą Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością dla potrzeb aktualnego procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm. Jeżeli chcieliby Państwo uczestniczyć w przyszłych rekrutacjach to jednocześnie prosimy o zawarcie poniższej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV przez Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością na potrzeby przyszłych rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z poźn. zm.”. Administratorem danych osobowych jest Starion Poland spółka z ograniczona odpowiedzialnością pod adresem ul. LG 4, Biskupice Podgórne 55-040 Kobierzyce. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu koniecznym do przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, zawarcia w przyszłości umowy oraz w prawie usprawiedliwionym celu administratora danych. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne celem wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych osobowych oraz ich poprawiania.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Starion Poland Sp. z o.o.

Specjalista ds. Kadr i Płac

Starion Poland Sp. z o.o.O firmie

LG 4

Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie pełnego procesu kadrowo- płacowego zgodnie z wymogami prawa pracy i przepisami ubezpieczeń społecznych

  • samodzielne i terminowe naliczanie wynagrodzeń, sporządzanie list płac i generowanie przelewów

  • prowadzenie akt osobowych, sporządzanie zaświadczeń o wynagrodzeniach, aneksów, świadectw pracy

  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP

  • nadzór na prawidłowością harmonogramów czasu pracy

  • rozliczanie ewidencji czasu pracy, sprawdzanie poprawności dostarczonych dokumentów i ich ewidencja w systemie

  • przygotowanie raportów i sprawozdań z zakresu kadrowo-płacowego

  • sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON

  • kontakt z ZUS-em, Urzędem Skarbowym, Instytucjami zewnętrznymi w zakresie potrąceń komorniczych

  • zarządzanie Zakładowym Funduszem Świadczeń Socjalnych

  • zarządzanie PPK

  • zarządzanie i nadzór nad prywatną opieką medyczna i ubezpieczeniami grupowymi

  • kontakt z Agencjami Pracy Tymczasowej i sprawdzanie czasu pracy cudzoziemców

  • przygotowywanie dokumentacji potrzebnej do zatrudnienia obcokrajowca z zachowaniem odpowiednich terminów

Nasze wymagania

  • wyksztalcenie minimum średnie ekonomiczne

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok

  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i itp.

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalającego na swobodną komunikację na poziomie min B2- warunek konieczny

  • doświadczenie w dziale kadr i płac w firmie produkcyjnej

  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności MS Excel

  • bardzo dobra znajomość programu kadrowo płacowego R2Płatnik oraz programu Płatnik

  • odpowiedzialność i skrupulatność w realizacji zadań

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę

  • ciekawa pracę w firmie o międzynarodowym zasięgu

  • praca w nowoczesnej i innowacyjnej fabryce

  • możliwość brania udziału w wielu ambitnych projektach

  • pracę pełną wyzwań w młodym i dynamicznym zespole

  • możliwość rozwoju, nauki oraz zdobywania doświadczenia,

  • możliwość doskonalenia oraz wykorzystywania języka angielskiego w codziennej pracy.

  • Ubezpieczenie grupowe

  • opieka medyczna

  • super atmosfera i pyszna kawa😊

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • karty przedpłacone

  • inicjatywy dobroczynne

Starion Poland to nowo powstały, nowoczesny zakład produkcyjny z branży Automotiv zlokalizowany w Biskupicach podgórnych. Jesteśmy częścią jednych z największych na świecie inwestycji i produkujemy dla lidera produkcji baterii do aut elektrycznych. Wyróżnia nas zaawansowana technologia procesów produkcyjnych oraz ogromny wkład we współczesny przemysł motoryzacyjny.

Przewiń do profilu firmy

Proszę o przesłanie CV w języku polskim i angielskim.