Ta oferta pracy jest nieaktualna od 58 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Biskupice Podgórne (pow. wrocławski), dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 27.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy firmą produkcyjną działającą w przemyśle elektronicznym, zlokalizowaną w Biskupicach Podgórnych k/Wrocławia.

    W związku z dynamicznym rozwojem (branża automotive) poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Biskupice Podgórne (pow. wrocławski)

    OPIS STANOWISKA:

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowo- płacowej,
    • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników firmy,
    • Przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych, rozliczeniowych w programie Płatnik,
    • Sporządzanie deklaracji DRA, PIT-4, PIT-11, PFRON,
    • Rozliczanie czasu pracy, absencji, nadgodzin,
    • Raportowanie do GUS,
    • Sporządzanie dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,
    • Raportowanie na potrzeby zarządu.

    WYMAGANIA:

    • Wykształcenie wyższe kierunkowe,
    • Minimum 2-3-letnie doświadczenie w dziale kadr i płac,
    • Praktyczna znajomość przepisów z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
    • Znajomość programu Płatnik i zagadnień płacowych,
    • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
    • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel)
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
    • Samodzielność, odpowiedzialność, bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność,
    • Otwartość na nowe wyzwania i zdobywanie nowych umiejętności,
    • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch Optima.

    OFERUJEMY:

    • Pracę w Firmie, która daje duże możliwości rozwoju i kariery międzynarodowej,
    • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych,
    • Stabilne zatrudnienie,
    • Dostęp do pakietu benefitów m.in.: opieki medycznej, dofinansowania do karty MultiSport,
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Senco Sp. z o.o. Sp. K.  z siedzibą w Szczecinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.