Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Dawtona Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców,

  • Sporządzanie list płac, deklaracji do ZUS i US,

  • Przygotowanie raportów na bieżące potrzeby działu,

  • Prowadzenie akt osobowych, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy,

  • Ścisła współpraca z innymi działami Spółki.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (samodzielne naliczanie wynagrodzeń),

  • Znajomość przepisów prawa pracy i zagadnień z zakresu kadr i płac,

  • Znajomość pakietu MS Office, Płatnik,

  • Mile widziana znajomość obsługi programu R2 Płatnik, Impuls,

  • Skrupulatność, odpowiedzialność i dbałość o szczegóły,

  • Umiejętność pracy pod presją czasu,

  • Otwartość na dalszą naukę i rozwój,

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość procesów dot. zatrudnienia cudzoziemców.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu umowy o pracę,

  • Dobrą atmosferę, przyjazne środowisko pracy, współpracę z osobami otwartymi i chętnie dzielącymi się wiedzą,

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Prywatną opiekę medyczną (pakiet badań i konsultacji finansowany przez pracodawcę), ubezpieczenie na życie.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • produkty firmowe na Święta

  • pyszne soki pomidorowe do picia przez cały tydzień

Dawtona Sp. z o.o.

Firma Dawtona Sp. z o.o., właściciel marek Dawtona oraz Drugie Śniadanie.

Przewiń do profilu firmy