Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

BorgWarner

  • Stefana Batorego 8, Błonie
    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

BorgWarner

Stefana Batorego 8

Błonie

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • Udział w procesie on-boardingu nowych pracowników,

  • Utrzymywanie bazy pracowników w systemach informatycznych,

  • Współpraca z firmą outsourcingową w obszarze naliczania wynagrodzeń.

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej.

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników zatrudnionych w różnych systemach czasu pracy.

  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń dla pracowników z podstaw prawa pracy i czasu pracy.

  • Ewidencja i kontrola zwolnień lekarskich.

  • Nadzór nad okresowymi badaniami lekarskimi pracowników oraz ścisła współpraca ze służbami BHP:

  • Obsługa pracowników w zakresie opieki medycznej i kart Multisport.

  • Sporządzanie zestawień, raportów z danych kadrowo-płacowych. .

  • Obsługa ZFŚS.

  • Znajomość i obsługa PPK.

Nasze wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie zawodowego na analogicznym stanowisku ,

  • praktyczna i aktualna znajomości przepisów prawa pracy, przepisów z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych i ubezpieczeń społecznych,

  • samodzielność oraz rzetelność,

  • doskonała organizacja pracy, umiejętność ułatwiania sobie pracy i chęć dzielenia się wiedzą,

  • umiejętność pracy w zespole,

  • dobra znajomość zagadnień z zakresu rozliczania czasu pracy

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

Mile widziane

  • znajomość systemu Work Day

  • znajomość systemów kadrowo–płacowych klasy ERP.

To oferujemy

  • Pracę w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym,

  • Możliwość rozwoju i udział w szkoleniach,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, umowa o pracę,

  • Prywatną opiekę medyczną Medicover dla Pracownika i jego rodziny,

  • Dofinansowanie do karty Multisport,

  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników,

  • Możliwość dofinansowania dalszej edukacji (studia magisterskie, podyplomowe),

  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenie PZU.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników