Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.O firmie

  • Bogucin (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

adapa Poland Bogucin Sp. z o.o.

Pilotów 12

Bogucin (pow. poznański)

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa płacowa i kadrowa pracowników, w tym sporządzanie dokumentów kadrowych: umów o pracę, umów cywilnoprawnych, oświadczeń w sprawie rozwiązania umów, świadectw pracy, zaświadczeń oraz innych dokumentów dotyczących zatrudniania i wynagrodzeń pracowników
  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,
  • Ustalanie uprawnień urlopowych i prowadzenie dokumentacji z tym związanej,
  • Prowadzenie ewidencji obowiązkowych badań lekarskich pracowników a także kontrola ich aktualności,
  • Obsługa benefitów pozapłacowych
  • Udzielanie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych i wystawianie zaświadczeń na potrzeby pracowników

Nasze wymagania

  • 2 lata doświadczenia w zakresie obsługi kadrowo-płacowej,
  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zasad związanych ze sporządzaniem umów cywilno-prawnych,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i nastawienie na współpracę
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik będzie atutem,

To oferujemy

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy, na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne szkolenia i możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji
  • system benefitów dla pracowników: pakiety prywatnej opieki medycznej, kafeteria My Benefit, świadczenia z ZFŚS, dofinansowanie kart MultiSport
  • przyjazną atmosferę pracy w zaangażowanym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • dofinansowanie wypoczynku
  • kafeteria My Benefit
  • dofinansowanie kart MultiSport

Schur Flexibles Poland Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy Schur Flexibles oraz jednym z wiodących producentów opakowań giętkich w Polsce. Oferujemy szeroki wybór laminatów, folii i woreczków z nadrukiem fleksograficznym najwyższej jakości.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Pilotów 12, Bogucin (pow. poznański)