Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

MEGIW sp. z o.o.

5 300 brutto / mies.

Topolowa 5

Borzechowo (pow. starogardzki)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej

  • Sporządzanie umów o pracę, wypowiedzeń umów o pracę, wystawianie świadectw pracy

  • Rekrutacja i selekcja kandydatów

  • Sporządzanie list płac, odprowadzanie składek ZUS i podatku dochodowego od osób fizycznych

  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, Urzędu Skarbowego, GUS, PFRON

  • Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych

  • Ewidencja zwolnień lekarskich

  • Udzielenie pracownikom informacji z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

  • Sporządzanie sprawozdań, zestawień i raportów

  • Współpraca z instytucjami na rynku pracy

Nasze wymagania

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w obszarze administracji kadrowej i płacowej (samodzielne naliczanie wynagrodzeń)

  • Wyksztalcenie wyższe kierunkowe

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra znajomość systemów kadrowych

  • Samodzielność, rzetelność

  • Chęć rozwoju zawodowego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę

  • Pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, uczestnictwo w szkoleniach, zdobywanie nowych umiejętności