Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i płac

Lumag Sp. z o.o. O firmie

Lumag Sp. z o.o.

Rogozińska 72

Budzyń (pow. chodzieski)

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego

  • Naliczanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej, oraz ZUS, PPK itp.

  • Prowadzenie akt osobowych Pracowników

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS oraz deklaracji PIT

  • Przygotowywanie zaświadczeń i innych dokumentów dotyczących zatrudniania

  • i wynagrodzeń pracowników.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w pracy w dziale kadr i płac

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office – w szczególności Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie, administracja)

  • Podstawowa wiedza z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

O nas

Spółka LUMAG – wiodący polski producent materiałów ciernych o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym zaprasza do składania aplikacji.