Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

CONCEPCION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

CONCEPCION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Kasztanowa 32

Bydgoszcz

Od 6 lat na rynku lokalnym i krajowym. Jesteśmy zespołem ciągle rozwijającym się, wspieramy przedsiębiorców w obszarze księgowości, kadr, hr, rodo, podatków i prawa. Szkolenia, które w ramach usług proponujemy są dla nas misją w dostarczaniu możliwości rozwoju Klienta biznesu.

Dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Edukujemy naszych klientów aby poczuli się pewnie w obszarach finansowych. Pomagamy tworzyć relacje z partnerami biznesowymi. Naszymi klientami są przedsiębiorcy, którym pragniemy zapewnić jak najwyższe standardy obsługi.
Z uwagi na rozwój firmy szukamy do naszego zespołu  - doświadczonego Specjalisty ds.Kadr i Płac
 mile widziane umiejętności zarządzania zespołem.

Opis stanowiska:

  • wsparcie w  prowadzeniu procesów rekrutacji i selekcji,
  • przygotowanie dokumentacji przy zatrudnieniu,
  • tworzenie akt osobowych, kontrola i weryfikacja ich,
  • kontrola dokumentów  u podległych pracowników pod względem i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi kodeksu Prawa Pracy,
  • sporządzanie list płac, dokumentacji płacowych i podatkowych,
  • realizacja bieżących projektów z zakresu polityki personalnej firm,
  • kontakt bezpośredni z klientem,
  • bieżąca obsługa klienta w oparciu o potrzeby kadrowo-płacowe,
  • sporządzanie list płac, zestawień, deklaracji i innych dokumentów kadrowo-płacowych.

Wymagania:

  • preferowane wykształcenie min średnie,
  • znajomość zagadnień dotyczących zasobów ludzkich, w tym procesów rekrutacji, szkoleń pracowników oraz wiedza z zakresu naliczania wynagrodzeń,
  • dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego,
  • wysoki poziom umiejętności organizacyjnych i analitycznych,
  • samodzielność i umiejętność podejmowania decyzji,
  • komunikatywność i dobra organizacja czasu pracy,
  • skrupulatność i dokładność,
  • szybkość reakcji na zdarzenia kadrowe,
  • bieżące pogłębianie wiedzy z zakresu KP,
  • znajomość programu Insert, Symphonia, R-płatnik, Płatnik mile widziana.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie naszego klienta,
  • ciekawe zadania ,
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju, lekcje języka angielskiego,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Concepcion sp.zo.o.  z siedzibą w Bydgoszczy zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji. Informujemy, że Administratorem danych jest Concepcion sp.zo.o. z siedzibą w Bydgoszczy przy ul. Kasztanowa 32/15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy