Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Sembly Sp. z o.oO firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Do zakładu produkcyjnego telewizorów LCD w Bydgoszczy prowadzimy proces rekrutacyjny. Oferujemy pracę w międzynarodowym środowisku z możliwością rozwoju i doskonalenia swoich umiejętności.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatki na stanowisko:

Opis stanowiska:

- Prowadzenie rekrutacji kandydatów w zależności od potrzeb pracodawcy,

- Prowadzenie dokumentacji kadrowej (m.in. akta osobowe),

- Ewidencjonowanie czasu pracy pracowników,

- Naliczanie wynagrodzeń pracowniczych,

- Dodatkowe prace biurowe.

Wymagania:

Wymagane min. wykształcenie średnie,

- Mile widziana znajomość języka angielskiego,

- Mile widziana znajomość programu Płatnik oraz OPTIMA,

- Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze kadr oraz praktyczna znajomość prawa pracy,

- Sumienność, zaangażowanie, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,

- Wysoka kultura osobista.

- Łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów interpersonalnych.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie,

- Możliwość rozwoju zawodowego,

- Dogodną lokalizację w Bydgoszczy,

- Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju w ramach struktur firmy,

- Miłą, przyjazną i życzliwą atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy