Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 06.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

    Aktualnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Nr ref.: HR/07/18/BDG

    Zadania:

    • Współtworzenie i realizacja polityki personalnej spółki wraz z realizacją celów w zakresie funkcjonowania zespołu HR;
    • Organizowanie oraz udział w procesach rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne i specjalistyczne;
    • Realizacja zadań w zakresie funkcjonowania zespołu HR i prowadzenia spraw pracowniczych;
    • Inicjowanie nowych rozwiązań oraz uczestnictwo w projektach z obszaru miękkiego i twardego HR;
    • Budowanie zaangażowania - proces oceny i rozwoju, wsparcie zmian organizacyjnych, przeglądy wynagrodzeń, wsparcie w efektywnym zarządzaniu czasem pracy;
    • Przygotowywanie wszelkich analiz, raportów, sprawozdawczości na potrzeby zarządu i jednostek organizacyjnych firmy;
    • Nadzór nad realizacją umów w obszarze HR.

    Oczekiwania:

    • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w zakresie "twardego HR";
    • Doświadczenie i samodzielność w prowadzeniu projektów HR (procesy rekrutacyjne, szkolenia, rozwój, benefity);
    • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy oraz procesów kadrowo-płacowych;
    • Wyższe wykształcenie;
    • Proaktywna postawa, zaangażowanie, dokładność;
    • Bardzo dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętności komunikacyjne.

    Nasz Klient oferuje:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
    • Pracę w godzinach 7:00-15:00 lub 8:00 – 16:00;
    • Dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej oraz karty sportowej;
    • Szkolenia, bony, paczki na święta, imprezy firmowe, dofinansowanie do wypoczynku;
    • Narzędzia pracy: telefon służbowy, komputer.

    Oferta dotyczy pracy stałej.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.