Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

TARTAK - GAŁKA SP.ZO.O.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Bystra (pow. suski)

    Bystra (pow. suski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie akt osobowych dla każdego pracownika,

  • Kierowanie ewidencją czasu pracy,

  • Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnieniem: umów o pracę, wypowiedzeń, świadectw pracy i innych,

  • Obliczanie wynagrodzeń pracowników, rozliczanie przepracowanych godzin i dni ustawowo wolnych od pracy, dyżurów

  • Ustalanie z zatrudnionymi spraw związanych z czasem wolnym od pracy, urlopami i zwolnieniami lekarskimi, opracowywanie korzystnych dla przedsiębiorstwa planów urlopowych,

  • Nadzór nad wykonywaniem wymaganych dla danego stanowiska pracy badań wstępnych, okresowych i kontrolnych przez pracowników,

  • Zgłaszania cudzoziemców do pracy,

  • Prowadzenie kadrowej dokumentacji wymaganej w transporcie zagranicznym,

  • Zgłoszenia do ZUS, Zgłoszenia A1,

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PIT, sprawozdań GUS,

  • Przygotowywania dokumentacji do delegowania pracowników,

  • Przyjmowanie i odpowiadanie na pisma urzędowe, organizacja kontaktu na płaszczyźnie urząd – firma, informowanie Kierownictwa o powstałych zależnościach i zobowiązaniach,

  • Asystowanie przy ewentualnej inspekcji PIP, ITD dostarczanie wymaganej dokumentacji i udzielanie wyjaśnień,

  • Nadzór nad dopilnowaniem terminów szkoleń BHP i przeciwpożarowych, prowadzenie ewidencji przydzielanych środków BHP,

  • Obsługa programu płacowo-kadrowego wykorzystywanego przez firmę,

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, informowanie kierownictwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku kadrowej, najlepiej w firmie transportowej minimum 3 lata

  • Mile widziana znajomość programów Comarch Optima,

  • Mile widziana znajomość programu TACHOSPEED Zintegrowane rozwiązania dla transportu,

  • Wiedza z obszaru procesów kadrowych, transportowych i rozliczeń w branży TSL

  • Znajomość procedur przy zatrudnianiu obcokrajowców mile widziana,

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Znajomość przepisów dotyczących transportu międzynarodowego,

  • Bardzo dobra umiejętność obsługi komputera i pracy z pakietem Ms Office;

  • Dokładność i rzetelność,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • System szkoleń pozwalający stale rozwijać swojej umiejętności,

  • Pracę w młodym zespole w renomowanej firmie transportowej

  • Szansę podnoszenie kwalifikacji i rozwój zawodowy

O nas

TARTAK-GAŁKA SP.J. to nowa nazwa znanego od 30 lat zakładu TRAK-DREW z Bystrej Podhalańskiej . Dziś jest firmą rodzinną , która jest liderem w produkcji palety drewnianej, deski paletowej, kantówki, tarcicy i zrębki oraz jednym z największych firm transportujących . Produkcja palet jest oparta na licencji EPAL , dlatego wszelkie parametry jakościowe , wymiarowe i wilgotności musza być zachowane. Jesteśmy firmą kreatywną , otwartą na aktualne potrzeby rynku. Stawiamy na rozwój i ciągłe udoskonalenia tak, aby nasze produkty coraz lepiej zaspokajały potrzeby naszych klientów . Dzięki rodzinnej tradycji oraz bogatemu doświadczeniu uzyskujemy bardzo dobre opinie na rynkach krajowych i zagranicznych .

Firma Tartak-Gałka Sp. J. uzyskała jako pierwsza w Polsce certyfikat KZR INiG.