Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE"BIZON" JANUSZ SKORUPA

Aleja Jana Pawła II 197

Cegielnia (pow. wołomiński)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń dla pracowników zatrudnionych na umowę o pracę oraz umowę cywilnoprawną

  • Sporządzanie dokumentów związanych ze stosunkiem pracy i umów cywilnoprawnych

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników zgodnie z Kodeksem Pracy

  • Rozliczanie czasu pracy pracowników

  • Prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników, nieobecności chorobowych i innych nieobecności

  • kontrolowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

  • korespondencja z komornikami dotycząca zajęć komorniczych wynagrodzeń pracowników, zleceniobiorców

  • sporządzanie deklaracji do US, ZUS, PFRON

  • Obsługa PPK

  • przygotowywanie rocznych informacji dla pracowników m.in PIT-11

  • Prowadzenie rekrutacji w zależności od zapotrzebowania

Nasze wymagania

  • minimum 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku specjalisty do spraw kadr i płac

  • umiejętność obsługi systemu PŁATNIK, COMARCH OPTIMA

  • praktyczna znajomość prawa pracy i zagadnień z zakresu administracji personalnej, naliczania wynagrodzeń, podatków oraz ubezpieczeń społecznych

  • odpowiedzialność samodzielność i sumienność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Możliwość wyboru podstawy zatrudnienia według preferencji - umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt b2b

  • Przyjazną atmosferę

  • Atrakcyjne zarobki

  • Bezpłatny parking

O nas

Firma „BIZON” ma ponad 27-letnie doświadczenie w produkcji ciast, tortów i wypieków na bazie tradycyjnych receptur. Zaufało nam wielu odbiorców i klientów indywidualnych ale nie spoczywamy na laurach, wciąż się rozwijamy, poszerzamy asortyment i grono zadowolonych klientów.