Specjalista ds. Kadr i Płac

KilargoO firmie

Kilargo

Torowa 13

Chechło Pierwsze (pow. pabianicki)

KILARGO to polska firma produkcyjno handlowa, właściciel marki AUGUSTO. Nasze zakłady produkcyjne należą do najnowocześniejszych w Europie. Zbieramy doświadczenia ponad 20 lat i stale się rozwijamy, co dla Ciebie, Drogi Kandydacie oznacza, że jeśli przejdziesz pomyślnie proces rekrutacji będziesz miał okazję pracować w dynamicznej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w produkcji lodów.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Aktualnie poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Chechło Pierwsze (okolice Pabianic)

Nr ref: 8/SKP/CH

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników (umowy o pracę, umowy cywilno-prawne),
  • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy,
  • Naliczanie wynagrodzeń i terminowe sporządzanie list płac,
  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, GUS, PFRON, PPK,
  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej i firmami outsourcingowymi,
  • Sporządzanie raportów na potrzeby wewnętrzne firmy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: ekonomia, kadry i płace),
  • Minimum 2 letnie doświadczenie w zakresie administracji kadrowo-płacowej (mile widziane w firmie produkcyjnej),
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych,
  • Znajomość pakietu MS Office oraz Płatnik,
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie we współpracy z APT i firmami outsourcingowymi,
  • Komunikatywność, zaangażowanie, sumienność oraz otwartość na zmiany.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość awansu na stanowisko Starszego Specjalisty,
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego,
  • Premię kwartalną,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz pozytywnie nastawiony zespół współpracowników,
  • Pakiet benefitów: dofinansowanie do karty MultiSport, szkolenia branżowe, kurs języka angielskiego z dostępem do platformy e-learningowej, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach, bezpłatny parking.

Kandydatów prosimy o przesyłanie swoich aplikacji za pomocą przycisku aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy