Ta oferta pracy jest nieaktualna od 196 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Chorzów, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 4 - 6 tys. zł brutto
  • 05.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Avoria biuro Sp. z o.o. sk

    Miejsce pracy: Chorzów
    Region: śląskie
    Numer referencyjny: rekr/1
    Wynagrodzenie: 4 - 6 tys. zł

    Zakres obowiązków:

    • obsługa kadrowo - płacowa pracowników i zleceniobiorców
    • naliczanie wynagrodzeń oraz prowadzenie pozostałych rozliczeń pracowniczych
    • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych ZUS, podatkowych, statystycznych
    • rozliczanie podróży zleceniobiorców
    • kontakt i korespondencja z US, ZUS

    Od kandydatów oczekujemy:

    • co najmniej rocznego doświadczenia w samodzielnym naliczaniu wynagrodzeń i obsłudze kadrowej
    • praktycznej znajomości z zakresu prawa pracy i ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych
    • mile widziana znajomość programu Enova, Comarch ERP Optima
    • mile widziane doświadczenie w obsłudze firmy z branży opieki
    • dobrej znajomości pakietu MS Office ( w szczególności Excel)
    • bardzo dobrej organizacji pracy – umiejętność pracy pod presją czasu
    • rzetelności, sumienności, dokładności i umiejętności pracy zespołowej

    Gwarantujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę
    • praca w miłym i stałym zespole
    • stałe godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Avoria Biuro sp z o.o. SK z siedzibą w Chorzowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Avoria Sp. z o.o. SK z siedzibą w Chorzowie przy ul. Zjednoczenia 4/6. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.