Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Chorzów, Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 31.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Chorzów, Katowice

    Payroll360 to projekt stworzony przez zespół specjalistów i ekspertów w zakresie administracji kadr i płac oraz outsourcingu zatrudnienia. Współpracujemy ze sobą od ponad 17 lat. Nasze bogate doświadczenie wspierane jest nowoczesną technologią oraz przyjazną atmosferą, dzięki czemu możemy zaoferować Ci ciekawą pracę z możliwością rozwoju swoich kompetencji.

    Chcesz dowiedzieć się o nas więcej? Odwiedź naszą stronę: www.payroll360.pl

    Z naszej strony możesz liczyć na:

    umowę o pracę
    atrakcyjne zarobki
    - uzależnione
    od umiejętności
    i doświadczenia
    możliwość rozwoju
    zawodowego - swoimi
    zadaniami będziesz
    zajmować się
    kompleksowo

    konsultacje i pomoc
    ze strony doświadczonego
    zespołu
    szkolenia z interesujących
    Cię zagadnień zawodowych
    pracę od poniedziałku
    do piątku w elastycznych
    godzinach - 7/9-15/17

    benefity: karta Multisport
    prywatne ubezpieczenie
    i pakiet medyczny
    spotkania integracyjne
    pracę w zgranym zespole

    Brzmi interesująco?
    Kliknij
    aplikuj i daj nam szansę na poznanie Ciebie!

    Administratorem danych jest Payroll 360 Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-212, Królowej Jadwigi 160. Agencja pracy tymczasowej – wpis do KRAZ nr 10164 . Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.