Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO "ROLFROZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA OWOCOWO-WARZYWNEGO "ROLFROZ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1

Chromowola (pow. aleksandrowski)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie umów i dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych,

  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy, urlopów itp.,

  • Naliczanie wynagrodzeń ze stosunku pracy i umów cywilnoprawnych,

  • Prowadzenie dokumentacji płacowej, zasiłkowej,

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników,

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników,

  • Sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON,

  • Współpraca z klientami, instytucjami zewnętrznym, agencją pracy oraz innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (obsługa kadrowo-płacowa),

  • Wykształcenie kierunkowe w obszarze kadr, płac, lub finansów i rachunkowości,

  • Obsługa programu PŁATNIK,

  • Samodzielność i odpowiedzialność, dobra organizacja pracy własnej,

  • Łatwość budowania relacji i współpracy w zespole,

  • Zaangażowanie i skrupulatność.

To oferujemy

  • Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.