Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

DAN CAKE POLONIAO firmie

DAN CAKE POLONIA

Transportowców 15

Osiedle Kościelec

Chrzanów

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • przygotowanie oraz naliczanie wynagrodzeń i zasiłków dla różnych form zatrudnienia (umowa o pracę, umowa zlecenie)
  • rozliczanie czasu pracy, administrowanie i rozliczanie urlopów oraz zwolnień lekarskich
  • sporządzanie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji osobowej pracowników
  • sporządzanie deklaracji związanych z rozliczaniem wynagrodzeń, rozliczeń dla ZUS, US i GUS
  • profesjonalna obsługa pracowników w sprawach kadrowo-płacowych
  • sporządzanie stosownych sprawozdań i raportów

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 4 lata)
  • dobra znajomość programu kadrowo- płacowego Optima, Płatnik oraz MS Office
  • język angielski lub niemiecki na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • pracę w prężnie rozwijającej się organizacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • przyjazne środowisko pracy

Benefity

  • program emerytalny
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Specjalista ds. Kadr i Płac, Transportowców 15, Osiedle Kościelec, Chrzanów