Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Dynamic Technologies Polska Sp.z o.o.O firmie

Dynamic Technologies Polska Sp.z o.o.

Armii Krajowej 5

Czerwionka-Leszczyny

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowywaniu danych do naliczania listy płac

  • Zgłaszanie oraz wyrejestrowywanie pracowników z ZUS

  • Wprowadzanie oraz aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Obsługa PPK

  • Rozliczanie i prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • Sporządzanie dokumentacji związanej z przyjmowaniem i zwalnianiem pracowników

  • Zarządzanie teczkami personalnymi

  • Monitorowanie ważności badań lekarskich i szkoleń BHP

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej)

  • Podstawowa znajomość zagadnień z prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Dobrej znajomości pakietu MS Office w szczególności MS Excel

  • Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • Zaangażowania i odpowiedzialności

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w branży automotive

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w organizacji międzynarodowej

  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego

  • Pracę w przyjaznym zespole

  • Dofinansowanie do kart sportowych (Multisport)

  • Prywatną Opiekę Medyczną w pakiecie rozszerzonym

  • Wczasy pod gruszą

  • Program ubezpieczenia grupowego oraz program emerytalny

Dynamic Technologies Polska Sp. z o.o., firma z bogatym doświadczeniem w sektorze motoryzacyjnym, producent komponentów do układów chłodzenia, bezpieczeństwa, układów wydechowych i elementów zawieszenia.

Przewiń do profilu firmy