Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Klient Pracuj.pl

  • Częstochowa

    Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych oraz gromadzenie i archiwizacja dokumentacji pracowniczej zgodnie zobowiązującymi przepisami

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i rozliczanie czasu pracy

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń w tym rozliczanie pracowników tymczasowych

  • Sporządzanie deklaracji zus, pdof, gus, pfron

  • Ustalanie uprawnień do rodzajów i wymiaru urlopu w tym pracowników tymczasowych

  • Obsługa zajęć komorniczych

  • Obsługa programu Płatnik, ePUE, PFRON, GUS

  • Przygotowanie i opracowywanie określonych raportów kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowym w dużej firmie (mile widziane w agencji pracy tymczasowej)

  • Znajomość zasad kalkulacji wynagrodzeń, planowania czasu pracy i jego rozliczania

  • Znajomość przepisów w zakresie: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku od osób fizycznych

  • Obsługa portali PFRON i GUS, mile widziana obsługa programu Enova

  • Umiejętność obsługi programu Płatnik

  • Znajomość pakietu MS Office, w tym Excel

  • Samodzielność, rzetelność, dokładność i terminowość

  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej, dużej firmie

  • Szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe

  • Benefity pracownicze m.in. opieka medyczna, karta Multisport, wczasy pod gruszą, bonusy świąteczne

  • Narzędzia pracy – telefon, laptop

  • Pracę w bardzo dobrej atmosferze

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie wypoczynku

  • bonusy świąteczne

Etapy rekrutacji
1

Nasi rekruterzy dokonają wstępnej selekcji Twojego CV

2

Mailowo zapytamy Cię o zgodę na przekazanie CV do Pracodawcy

3

Sprawdź: mail od nas może wpaść do Twojego SPAMU

4

Po wyrażeniu przez Ciebie zgody przekażemy CV do Pracodawcy

5

Pracodawca przeanalizuje i oceni Twoje CV

6

Jeżeli Pracodawca będzie na TAK, skontaktuje się z Tobą