Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.O firmie

  • Częstochowa, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

WIKO Klebetechnik Sp. z o.o.

Ekonomiczna 8

Częstochowa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń pracowników
  • Obsługa kadrowo-płacowa od zatrudnienia do zwolnienia
  • Prowadzenie oraz rozliczanie pracowniczych ubezpieczeń na życie i zdrowie
  • Sporządzanie statystyk, raportów oraz rozliczeń (ZUS, US, GUS, PFRON)
  • Przygotowywanie dokumentacji (umowy, porozumienia, aneksy) związanych z zatrudnieniem pracowników
  • Wystawianie świadectw pracy oraz skierowań na badania

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, rachunkowość, zarządzanie zasobami ludzkimi
  • Dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu Płatnik
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w kadrach i płacach
  • Dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość zagadnień płacowych, przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Komunikatywność i umiejętność efektywnej pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego albo niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Kurs jęz. angielskiego
  • Ubezpieczenie zdrowotne i na życie
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Kompleksowe wdrożenie do pracy na powyższym stanowisku
  • Pracę w środowisku międzynarodowym
  • Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie

Firma WIKO Klebetechnik Sp. z o.o. z siedzibą w Częstochowie jest częścią międzynarodowej grupy, wywodzącej się z Niemiec, zajmującą się produkcją i dystrybucją chemii przemysłowej. Na rynku Polskim firma istnieje od 2005r.

Nasza firma specjalizuje się w sprzedaży wysokiej jakości klejów konstrukcyjnych dla branż produkcyjnych. W swojej ofercie mamy również uniwersalne środki do utrzymania ruchu na liniach produkcyjnych bądź prywatnego użytku.

Specjalista ds. kadr i płac, Ekonomiczna 8, Częstochowa