Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Thai Union Poland Sp. z o.o.

  • Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski)

    Dąbrowa Chełmińska (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych

  • Naliczanie wynagrodzeń dla pracowników

  • Naliczanie świadczeń z ubezpieczenia chorobowego i wypadkowego

  • Rozliczanie czasu pracy

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych

  • Wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

  • Współpraca z urzędami, m. in. ZUS, GUS, US i kancelariami komorniczymi;

  • Bieżące monitorowanie zmian w obowiązujących przepisach prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, min. licencjat (kierunki ekonomiczne, kadry i płace, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych

  • Podstawowa znajomość programu Optima

  • Znajomość pakietu MS Office, a w szczególności Excel

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji

  • Umiejętność komunikacji i współpracy

  • Otwartość na zmiany i zorientowanie na wynik

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Atrakcyjne zarobki

  • Umowa o pracę

  • Budżet szkoleniowy

  • Bony na święta

  • Karta Multisport

  • Pakiet medyczny

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Thai Union Poland Sp. z o.o. jest dumnym producentem wysokiej jakości konserw rybnych marki King Oscar jak również John West czy Chicken of the Sea.

W Polsce posiadamy nowoczesny zakład produkcji znajdujący się w Gniewinie. Jest to jeden z największych zakładów w Europie o możliwościach produkcyjnych 150 milionów puszek rocznie. Nasze zaplecze biznesowe mieści się w Gdyni. Na naszym pokładzie płynie ponad 500 zaangażowanych i uzdolnionych osób.

Na polskim rynku jesteśmy obecni od 29 lat. Stąd nasze produkty trafiają do ponad 25 krajów świata, między innymi do Norwegii, Stanów Zjednoczonych, Japonii, Australii i Nowej Zelandii, Republiki Południowej Afryki oraz wielu innych.

Przewiń do profilu firmy