Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Klient Pracuj.plO firmie

  • dolnośląskie

    dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników

  • Współpraca z firmą zewnętrzną rozliczającą wynagrodzenia

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników

  • Koordynowanie procesu zatrudnienia pracownika (przygotowanie skierowań na badania wstępne, dokumentacji pracowniczej, umów itp.)

  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby działu HR dotyczących spraw kadrowo- płacowych

  • Obsługa danych w systemie kadrowo-płacowym

  • Naliczanie wynagrodzeń i rozliczanie zasiłków

  • Rozliczenia z Urzędami m.in. ZUS, GUS, US, PPK

  • Wsparcie we wdrażanych projektach HR

Nasze wymagania

  • Zaangażowanie i otwartość na drugiego człowieka

  • Umiejętności interpersonalne i orientacja na klienta wewnętrznego - warunek konieczny

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kadry i płace)

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Doświadczenie w rozliczaniu wynagrodzeń, czasu pracy, absencji chorobowych i urlopów

  • Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy własnej oraz dokładność

  • Samodzielność w działaniu, decyzyjność w zakresie swoich kompetencji

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (B1/B2) i dobra znajomość MS Office (głównie Excel)

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość systemu SoftLab

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w ramach grupy

  • Umowę o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Dobre warunki płacowe, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu w strukturach firmy

  • Bogaty pakiet benefitów, w tym ciepłe posiłki na miejscu