Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac (dział wewnętrzny)

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

F.B.I. TASBUD S.A.

Trylogii 2

Bielany

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie dokumentacji związanej z nawiązaniem, przebiegiem i rozwiązaniem stosunku pracy,
  • prowadzenie akt osobowych,
  • ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich,
  • kontrola terminowości badań lekarskich i przygotowywanie skierowań na badania wstępne, okresowe oraz kontrolne,
  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • ugruntowana wiedza z zakresu prawa pracy,
  • umiejętność naliczania wynagrodzeń - warunek konieczny,
  • znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • praktyczna znajomość programu Płatnik,
  • praktyczna wiedza z zakresu rozliczania czasu pracy,
  • prawo jazdy kat. B,
  • samodzielność, odpowiedzialność za wykonywaną pracę.

Mile widziane

  • doświadczenie w firmie budowlanej lub produkcyjnej,
  • znajomość programu Enova w zakresie kadrowo-płacowym.

To oferujemy

  • pracę w zespole specjalistek, które chętnie podzielą się wiedzą i doświadczeniem,
  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,
  • rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji,
  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • firmowa drużyna sportowa
  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • świętowanie urodzin
  • możliwość uzyskania uprawnień

Do naszego działu KADR i PŁAC w firmie F.B.I. TASBUD S.A. poszukujemy specjalisty, który wesprze nasze codzienne działania. Do obowiązków tej osoby należeć będzie kompleksowa opieka nad pracownikiem: od przygotowania umowy, zgłoszenia do ZUS-u, naliczania wynagrodzeń do ewidencji i rozliczania czasu pracy. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, w zamian oczekujemy sumienności i zaangażowania.

Specjalista ds. kadr i płac (dział wewnętrzny), Trylogii 2, Bielany, Warszawa