Specjalista ds. Kadr i Płac

GLOBGRANIT LOGISTIC SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

GLOBGRANIT LOGISTIC SPÓŁKA AKCYJNA

Jana Kilińskiego 47A

Dzierżoniów

Firma GLOBGRANIT LOGISTIC S.A. – dynamicznie rozwijająca się spółka z branży TSL, poszukuje osób do zatrudnienia na stanowisko:”

Obowiązki:

Samodzielne prowadzenie kadrowej, płacowej i personalnej, w tym:

  • sporządzanie list płac dla pracowników
  • rozliczanie czasu pracy (mile widziane doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy kierowców w transporcie międzynarodowym)
  • rozliczanie wynagrodzeń pracowników
  • prowadzenie administracji personalnej oraz sporządzanie dokumentacji z zakresu stosunku pracy
  • sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, GUS, PFRON
  • prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale kadr i płac
  • wyższego wykształcenia (mile widziane wykształcenie kierunkowe)
  • praktycznej znajomości prawa pracy, prawa podatkowego oraz przepisów ZUS
  • znajomości pakietu Microsoft Office

Pracownikom oferujemy:

  • umowę o pracę
  • rozwój zawodowy
  • stałe podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych poprzez udział w programie szkoleń zawodowych
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy