Specjalista ds. Kadr i Płac

Wakacje.plO firmie

  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 21 maj 2021
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Wakacje.pl

aleja Grunwaldzka 413

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników Wakacje.pl;

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami;

  • sporządzanie dokumentów związanych z przebiegiem zatrudnienia (umów, aneksów, wypowiedzeń, świadectw pracy, itp.);

  • obsługa płacowa pracowników zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz na podstawie umowy cywilnoprawnej;

  • rozliczanie czasu pracy (systemy: zmianowy/równoważny/podstawowy/zadaniowy);

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON, PPK;

  • raportowanie, sporządzanie sprawozdań kadrowo-płacowych;

  • przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników;

  • archiwizowanie dokumentów;

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe;

  • min. 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku związanym z kompleksową obsługą w zakresie kadr i płac;

  • praktyczna znajomości zasad naliczania wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych;

  • bardzo dobra znajomość programu PŁATNIK;

  • mile widziana znajomość systemu Enova 365;

  • bardzo dobra znajomość Excela;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, inicjatywa;

  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikatywność;

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • szansę na rozwój i realizację celów zawodowych w dynamicznie rozwijającej się firmie – możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • benefity (dodane w ogłoszeniu modułowym);

  • pracę w zespole ludzi z pasją i przyjazne środowisko pracy;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

Etapy rekrutacji
1

Aplikacja On-line

2

Selekcja aplikacji

3

Spotkanie z pracownikiem HR i Managerem

4

Informacja zwrotna

5

Formularze osobowe

6

Podpisanie umowy

7

Welcome Pack

8

Szkolenie/OnBoarding

Wakacje.pl

O pracy w Wakacje.pl – czym się kierujemy?

Jesteśmy pierwszą platformą sprzedaży wycieczek Polsce i jedną z największych firm w branży. W ciągu 22 lat zaufało nam ponad 1 000 000 Polaków. Nasz zespół dba o #ZROZUMIENIE KLIENTA. Stawiamy przed sobą cele i zadania, które – dzięki jednej z naszych kluczowych wartości, #WSPÓŁPRACY – realizujemy z dużą #SKUTECZNOŚCIĄ i #ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Nie spoczywamy na laurach! Cały czas podnosimy nasze kwalifikacje i chcemy być #INNOWACYJNI. Szukamy nowych rozwiązań, śledzimy trendy i ciągle się szkolimy. W pełni korzystamy z potencjału, jaki daje nam obecność w największym polskim holdingu spółek mediowych i e-commercowych – Wirtualnej Polsce Holding.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje